Intelligent AG

„Recon“ belaidis užsikimšimo ir srauto monitorius

Tręšimas sausomis trąšomis, sėja

„Recon“ belaidis užsikimšimo ir srauto monitorius – tai patikima ir universali automatinio stebėjimo technologija, kuri nuolat veikia nepriekaištingai tiksliai. Kitaip nei tradiciniai optiniai jutikliai, mūsų firminiai akustiniai jutikliai stebi sėjamų sėklų srauto garsą, taigi rodmenų tikslumu galėsite pasitikėti net ir prietaisui apdulkėjus. Sistemą nesunku sumontuoti ir galima pritaikyti praktiškai bet kokio prekės ženklo ir įvairios paskirties žemės ūkio mašinoms. Jos programinė įranga dera su „iPad“ ir turi nesudėtingą, patogią naudotojo sąsają, kuri rodo, kaip veikia kolektorius, ir įspėja garso signalu, jeigu jis užblokuojamas.

Įrenginio veikimas

Pamirškite lengvai apdulkančius optinius jutiklius. „Recon“ belaidžio blokavimo ir srauto monitoriaus akustinis jutiklis veikia kaip stetoskopas, kuris iš karto aptinka blokavimą arba susilpnėjusį sėklų srautą bet kurioje padargo vietoje.

Suderinamumas su įranga

Įvairios jutiklio parinktys leidžia lengvai pritaikyti sistemą praktiškai bet kokio prekės ženklo mašinai ar įrenginiui:

  • „Bourgault“, „Case IH“, „John Deere“, „Seed Hawk“, „Amity“, „Sunflower“, „Horsch“, „Flexi-Coil“ ir kt.
  • Tinka įvairių rūšių produktams, galima nustatyti įvairią spartą
  • Tręšimo sausomis trąšomis įranga, gilūs vagotuvai ir diskinės akėčios
  • Dvigubi ir vidutinio gylio vagotuvai

Atlikti darbai

Norite sužinoti daugiau? Rašykite mums čia