Termo kameros

„PathFindIR II“ – pripažintos termovizinės kameros. Naudodamos infraraudonųjų spindulių technologiją, šios kameros leidžia visiškoje tamsoje aiškiai matyti netoliese esančias transporto priemones, žmones ir gyvūnus.

„PathFinder II“ kamera aptinka infraraudonuosius spindulius (šilumą) ir konvertuoja juos į elektroninį signalą, kuris apdorojamas ir sukuriamas termovizinis vaizdas ar vaizdo įrašas. Infraraudonųjų spindulių kameros „jaučiama“ šiluma gali būti labai tiksliai pamatuojama, todėl galite ne tik matyti šilumos šaltinį, bet ir jį atpažinti bei įvertinti.

Kadangi termovizinė kamera „mato“ ne šviesą, o šilumą, jūsų matymo laukas tampa iki keturių kartų ilgesnis nei apšviečia priekiniai žibintai ir jo neiškraipo dūmai, dulkės ar rūkas. Termovizinė kamera veikia ir dienos, ir nakties metu, jos vaizdo neiškraipo priešais atvažiuojančių automobilių šviesos.

Kamera turi integruotą automatinį šildytuvą, todėl gali būti naudojama minusinėje temperatūroje. Standartinė NTSC vaizdo išvestis yra suderinama su „Brigade“ monitoriais.

„PathFindIR® II“

Matomumą vairuotojui didinanti sistema

„PathFindIR II“ – tai galinga termovizinė naktinio matymo sistema, leidžianti visiškoje tamsoje aiškiai matyti kelyje esančius pavojus, aptinkanti ir informuojanti apie netoliese esančias transporto priemones, žmones ir gyvūnus.

  • Tvirta konstrukcija.
  • Paprastas įrengimas
  • Prieinama kaina
  • Optimizuota naudoti vairuojant

Atlikti darbai

Norite sužinoti daugiau? Rašykite mums čia