Atbulinės eigos ir įspėjimo signalai

Kam reikalingi atbulinės eigos ir įspėjimo signalai?

Galinė akloji zona – didelė problema bet kokiai transporto priemonei ar mašinai. Ketvirtis mirčių darbo vietoje įvyksta dėl nelaimingų atsitikimų važiuojant atbuline eiga. 90 % nelaimingų atsitikimų važiuojant atbuline eiga įvyksta ne kelyje (krovimo aikštelėse, stovėjimo vietose, karjeruose, sandėliuose ir pan.), todėl dabar kaip niekada anksčiau svarbu gerai įvertinti atbulinės eigos procesų riziką.

Atbulinės eigos signalai – tai prietaisai, įspėjantys transporto priemonės kelyje esančius asmenis, kad ši važiuoja atbulomis. Pypsintys garso signalai Europoje atsirado 1970 m. Tai buvo didelis žingsnis pirmyn saugumo požiūriu, tačiau laikui bėgant paaiškėjo, kad jie turi ir nemažai trūkumų – ne tik poveikio aplinkai, bet ir saugumo požiūriu, t. y. tam, kam jie buvo sukurti. Dabar yra kur kas geresnė alternatyva.

Akimirksniu nustatoma, iš kur sklinda garsas

„bbs-tek®“ daugiadažniai atbulinės eigos signalai naudoja platų baltojo triukšmo dažnių diapazoną. Dėl to signalą girdintis asmuo gali iškart nustatyti, iš kur ir kokia kryptimi jis sklinda. Dėl plataus diapazono labiau tikėtina, kad signalą išgirs darbuotojai su klausos apsaugos priemonėmis ir klausos sutrikimų turintys asmenys.

Girdima tik ten, kur reikia

„bbs-tek® White Sound®“ atbulinės eigos signalai skleidžia šnypščiantį garsą, kuris neerzina klausos ir nesklinda toli. Tai reiškia, kad signalas girdimas tik pavojaus zonoje.

Tylesnis, bet saugesnis

„bbs-tek®“ skleidžiamas garsas nesklinda toli už pavojaus zonos ribų, todėl nėra erzinantis ir taip išvengiama nusiskundimų dėl triukšmo.

Be to, dėl keleto dažnių diapazono „White Sound®“ garso signalas yra veiksmingas net būdamas 5 decibelais tylesnis nei įprastas pypsintis garso signalas.

„bbs-tek® White Sound®“ atbulinės eigos garso signalas yra patvirtintas Triukšmo mažinimo organizacijos ir yra gavęs „Quiet Mark“ ženklą dėl naudingumo aplinkai.

„bbs-tek®“ garso signalai yra patvirtinti kaip tinkami naudoti naktį.

Visi „bbs-tek® White Sound®“ įspėjamieji ir atbulinės eigos garso signalai turi garantiją visam naudojimosi laikui.

Išmanusis „bbs-tek®“

Mūsų patentuoti baltojo triukšmo atbulinės eigos signalai yra saugiausi garso signalai pasaulyje, nes aplinkiniai gali iškart nustatyti garso šaltinį ir kryptį. Be to, atsiradus automatiškai reguliuojamiems modeliams, jie tapo ir išmaniausiais garso signalais. „bbs-tek“ išmanieji atbulinės eigos garso signalai nuolat automatiškai reguliuojami, kad būtų 5-10 decibelų garsesni už aplinkos triukšmą, todėl jie idealiai tinka aplinkoje, kurioje triukšmo lygis yra kintantis.

  • Nuolat reguliuojamas, kad būtų 5-10 decibelų garsesnis už aplinkos triukšmą
  • Idealiai tinka kintančiai aplinkai

„Backchat“ kalbinis signalas

„Backchat“ kalbiniai įspėjamieji signalai itin kokybiškai ir aiškiai atkuria tikrą kalbą. „Backchat“ signalas turi standartinius pranešimus apie atbulinę eigą, rankinio stabdžio naudojimą, taip pat gali būti naudojamas kaip aliarmas užpuolimo atveju. Siūlomi vieną ar du kartus ištariami pagal užsakymą sukurti pranešimai, taip pat išjungimo nakties metu galimybė, naudojant „Nightshift“ kalbinius signalus.

  • Aiškiai ištariamas pranešimas
  • Atbulinės eigos, rankinio stabdžio įspėjimai
  • Žodiniai pranešimai
  • Išjungimas nakties metu
Norite sužinoti daugiau? Rašykite mums čia