Brigade Electronics

Komercinio transporto saugumo įranga

„Backeye® 360“ kamerų sistema

„Backeye®360“ – išmani stebėjimo sistema, skirta palengvinti manevravimą nedideliu greičiu, vairuotojui teikiant pilną erdvinį vaizdą aplink transporto priemonę realiu laiku.

Ultragarsiniai parkavimo jutikliai

„Brigade“ ultragarsiniai atstumo jutikliai sumažina ir žalą transporto priemonei, ir susidūrimų su pėsčiaisiais, dviratininkais ar objektais skaičių.

Atbulinės eigos ir įspėjimo signalai

Tai prietaisai, įspėjantys transporto priemonės kelyje esančius asmenis, kad ši važiuoja atbulomis.

„Backsense®“ radarai

„Backsense®“ didelio galingumo radarų sistemos yra skirtos aptikti aklosiose zonose esančius žmones ir objektus, todėl žymiai sumažėja nelaimingų atsitikimų skaičius.

Vaizdo stebėjimo sistemos

„Brigade“ vaizdo stebėjimo sistemos padeda vairuotojams ir mašinistams saugiai vairuoti ir manevruoti.

Vaizdo įrašytuvai

„Brigade“ mobilūs skaitmeniniai vaizdo registratoriai (MDR) siūlo išeitį – vaizdo įrašymą transporto priemonėje įrengtomis kameromis. Tai suteikia tikslius ir nepaneigiamus įrodymus incidento atveju.

Kas yra Brigade?

Vienareikšmiškai – patikimiausias atstovas bendram visuomenės saugumui.

Mes puikiai suprantame kas yra saugumas ir kokią didelę reikšmę jis turi kokybiškam ir efektyviam darbui transporto sektoriuje. Jau nuo 1976 metų, kuomet buvome pirmieji Europai pristatę atbulinės eigos signalą, esame lyderiaujantys, stiprūs ir sparčiai augantys partneriai visame pasaulyje. Brigade prekybos tinklą pasaulyje sudaro net 14 veikiančių dukterinių bendrovių ir partnerių. Nuo kuklių pirmųjų bandymų Jungtinės Karalystės rinkoje, dabar jau daugiau nei 40 metų mes plečiame savo tinklą.

Siekdami aukščiausios, tarptautiniais ISO standartais įvertintos produktų kokybės tikriname seniai užpatentuotus produktus ir pildome savo produktų asortimentą naujomis, nuo projektavimo ir gamybos, iki pristatymo klientui atidžiai išbandytomis bei patikrintomis technologijomis. Tikimės užtikrinti vairuotojams/mašinistams visapusišką saugumą, matomumą ir komfortą keliuose, atitinkamai – darbuose. Tuo pat metu, siekdami globalaus ir nepriekaištingo klientų aptarnavimo, savo komandą stipriname oficialiais atstovais kiekviename pasaulio žemyne. Visi mus atstovaujantys parneriai yra profesionalūs ir kvalifikuoti specialistai, serviso darbuotojai, ne tik pardavinėjantys produktus, bet ir prižiūrintys jų veikimą bei teikiantys konsultacinę pagalbą apie juos.

Kodėl Brigade Electronics?

Dirbant su sunkiasvore ir didžiagabarite technika, išauga didelė grėsmė sukelti avarines situacijas. Kyla pavojus ne tik apgadinti turtą bei prarasti nemažai laiko kaštų, didžiausia grėsmė – sužaloti žmogų ir patirti ne tik finansinių, bet ir stiprių emocinių nuostolių. Pagrindiniai veiksniai, apsunkinantys mašinisto darbo sąlygas yra dideli technikos gabaritai, galinių langų nebuvimas, matomumą ribojančios pertvaros ar prikabinama, matomumui trukdanti įvairi technika. Siekdami palengvinti Jūsų darbą bei apsaugoti Jus, aplinkinius ir techniką į pagalbą jungiamės mes, kartu su Brigade Electronics inovatyviomis technologijomis. Brigade vaizdo stebėjimo sistemos padeda saugiam vairavimui bei manevravimui, neatsižvelgiant į tai, kuo Jūs užsiimate. Mes turime patirties ir patikrintų galimybių pritaikyti savo produktus visoms pramonės
šakoms, pvz.: tarptautinio bei vietinio krovinių ar keleivių pervežimo, statybos, kasybos ir atliekų tvarkymo pramonėje, žemės ūkyje bei kelių tiesimo/tvarkymo pramonėje.

Transporto priemonėje ir ant jos sumontuotos vaizdo stebėjimo kameros filmuoja ir tiesiogiai transliuoja vairutotojui įmontuotame monitoriuje vaizdą, realiu laiku. Tai padeda išvengti kliūčių, apsaugoti dviratininkus, pėsčiuosius ir kitus vairuotojus bei jų turtą. Akląsias zonas Brigade kameros paverčia matomomis ir leidžia lengvai manevruoti atbuline eiga bei stebėti prikabinamos technikos ar puspriekabių/priekabų saugų vilkimo procesą ar darbą.

Ką siūlo Brigade Electronics?

Brigade Electronics gamina visam, be išimties transportui skirtas vaizdo stebėjimo sistemas, skaitmeninius vaizdo įrašymo įrenginius (vaizdo registratorius), įvairius daviklius su ultragarsiniais bei parkavimosi jutikliais bei atbulinės eigos, „termo“ ir kitokias vaizdo kameras, jų jungtis bei monitorius.